سولات متداول

کلیه مواردی که در بازارهای مالی تارا قابل فروش است به شرح زیر میباشد:

 1. کلیه شرکتهای مسئولیت محدود
 2. کلیه شرکتهای سهامی خاص
 3. کلیه شرکتهای تعاونی
 4. کلیه املاک و مستغلات و انواع زمین
 5. کلیه سرقفلی ها و حقوق مغازه های استیجاری
 6. کلیه امتیازات فرانچایز شامل داخلی و خارجی
 7. انواع پروانه کسب معتبر صادره از شورای اصناف
 8. مالکیت کلیه سایتهای اینترنتی از هر نوع
 9. کلیه انواع استارتاپ های کوچک و بزرگ درهر مرحله
 10. کلیه بسته های بیمه از کلیه شرکتها
 11. کلیه خدمات مالی و حسابداری
 12. کلیه نرم افزارهای مالی و حسابداری
 13. کلیه نرم افزارهای پردازش اطلاعات مالی شامل رباتهای معامله گر
 14. کلیه امتیازهای معتبر و قابل انتقال وام
 15. کلیه کارخانجات و صنایع تعطیل یا در حال تولید.
 16. کلیه مجوزها و امتیازات تولیدی و خدماتی.
 17. کلیه کالاهایی که رسید معتبر انبار دارند.
 18. کلیه ماشین آلات و تجهیزات نو و دست دوم.

 

شرایط:

 1. ارائه گزارش ارزش گذاری کارشناس رسمی دادگستری
 2. ارائه مجوزات و مستندات قانونی (در صورت نیاز)
 3. ارائه مفاصا حساب مالیاتی (درصورت نیاز)
 4. استعلامات اعتبار سنجی از مراجع مجاز (درصورت نیاز)
 5. سایر استعلامات  مورد نیاز حسب مورد.

 

توضیح برای کالاهایی مانند بسته های بیمه که توسط شرکتهای تحت نظارت بیمه مرکزی صادر میشوند و قیمتهای مشخص و معینی دارند نیاز به ارزش گذاری کارشناس رسمی دادگستری نمیباشد. و صرفا ارائه مدارک و مستندات فوق جهت حفظ حقوق خریدار و ایجاد فضای قابل اعتماد در بازارهای مالی تارا میباشد.

[us_image image=”9512″ size=”medium”]

کلاسهای عضویتی تارا چیست؟

[us_image image=”5345″ size=”medium”]

سبد سهام یا پُرتفُوی یا پورتفولیو (به انگلیسی: Portfolio) (به فرانسوی: Portefeuille) ترکیبی مناسب از سهام یا سایر دارایی‌ها است، که یک سرمایه‌گذار آن‌ها را خریداری کرده‌است. هدف از تشکیل سبد سهام، تقسیم کردن ریسک سرمایه‌گذاری بین چند سهم است؛ بدین ترتیب، سود یک سهم می‌تواند ضرر سهام دیگر را جبران کند. یک ضرب‌المثل معروف می‌گوید: «همه تخم‌مرغ‌ها را در یک سبد نگذارید.»، چرا که ریسک شکستن سبد، باعث نابودی همه تخم‌مرغ‌ها خواهد شد. به فردی که این سبدی از دارائیها یا پرتفوی را مدیریت میکند ، سبد گردان میگویند. در ایران سبد گردان باید دارای گواهینامه حرفه ای از سازمان بورس و اوراق بهادار داشته باشد.

پیش بینی قیمت به دو روش اصلی امکان‌پذیر است:

 1. تحلیل تکنیکی
 2. تحلیل بنیادین

تحلیل تکنیکال سعی در پیش بینی قیمت سهم در آینده با توجه به قیمت‌های آن در گذشته دارد. این نوع از تحلیل بیشتر کاربرد کوتاه مدت داشته و برای افرادی توصیه می‌گردد که زمان‌های بیشتری را در بازار سرمایه هستند. روشی برای پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. در این تحلیل از طریق بررسی تغییرات و نوسان‌های قیمت‌ها و حجم معاملات و عرضه و تقاضا می‌توان وضعیت قیمت‌ها در آینده را پیش‌بینی کرد. این روش تحلیل در بازار ارزهای خارجی، بازارهای بورس اوراق بهادار و بازار طلا و دیگر فلزات گران‌بها کاربرد گسترده‌ای دارد. تحلیلگران تکنیکال ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گیری نمی‌کنند، در عوض از نمودارها و ابزارهای دیگر برای شناسایی الگوهایی که می‌تواند فعالیت آتی سهم را پیش‌بینی کند، بهره می‌جویند.
اما تحلیل بنیادین یک شرکت شامل تحلیل گزارش‌ها مالی و سلامت مالی شرکت، مدیریت و امتیازات رقابتی، رقبا و بازارهای مربوطه‌است. هنگامیکه این تحلیل در بازارهای سهام به کار میرود، قراردادهای آتی یا ارز مورد تحلیل بنیادین قرار می‌گیرد دو رویکرد اساسی وجود دارد: تحلیل پایین به بالا و تحلیل بالا به پایین. این عبارات جهت تمیز دادن چنین تحلیلهایی از سایر تحلیل‌های سرمایه‌گذاری نظیر تحلیل‌های کمی و تکنیکی است. تحلیل بنیادین بر اساس اطلاعات و داده‌های گذشته و فعلی با هدف پیش بینی مالی انجام می‌پذیرد.

[us_separator size=”large”]

سوالی دارید بپرسید:

متخصصین ما پاسخ میدهند

[us_separator size=”small”]
[us_iconbox icon=”far|comments” size=”48px” title=”نظرات” type=”icon_top” link_url=”#” link_text=”Go to Comments”]نظرات.[/us_iconbox]
[us_iconbox icon=”fas|bullhorn” size=”48px” title=”پشتیبانی” type=”icon_top” link_url=”#” link_text=”Contact Support”]پشتیبانی.[/us_iconbox]